Dit is de activiteiten agenda van Sint Petru

Maandagochtend

 

09.30 - 10.30 uur

Fit terwijl u zit, groep 1

10.45 - 11.45 uur

Fit terwijl u zit, groep 2

10.00 - 11.30 uur

Begeleid fitness

10.00 - 16.30 uur

Dagprogramma voor ouderen zonder indicatie

10.15 - 11.30 uur

Geheugentraining

Maandagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Natuurvereniging (1e en 3e maandag)

Dinsdagochtend

 

10.00 - 12.00 uur

Begeleid fitness

10.00 - 11.30 uur

Kaarten maken

Dinsdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Kienen

16.15 - 17.30 uur

Frietkraam open

18.45 - 19.00 uur

Rozenhoedje bidden

Woensdagochtend

 

10.00 - 12.00 uur

Begeleid fitness

10.00 - 11.30 uur

Mannenclub (1e en 3e woensdag)

10.30 - 11.30 uur

Grootletterbibliotheek

Woensdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Muziekmiddag met live muziek

17.00 - 19.00 uur

Avond restaurant

Donderdagochtend

 

09.30 - 10.30 uur

Fit terwijl u zit, groep 1

10.45 - 11.45 uur

Fit terwijl u zit, groep 2

09.30 - 11.00 uur

Creatief bezig zijn

Donderdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Handwerk club

Vrijdag ochtend

 

10.00 - 11.30 uur

Begeleid fitness

Vrijdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Spelcompetitie: sjoelen, poortjesbal of barak

 

Met droog weer elke maandag- en donderdagmiddag wandelen met bewoners vanaf 14.15 u. Verzamelen bij de grote lift. 

 

 

Sint Petrus Boekel

Welzijn januari 2020

DAG

DATUM

TIJD

ACTIVITEIT

Wo

1

 

Nieuwjaarsdag

Vr

3

08.30

Inloop ontbijt in ‘t Trefpunt en aansluitend op de koffie met de Cliëntenraad

Vr

3

14.30

Spelcompetitie : 3e barak competitie

Za

4

15.00

Heilige Mis met dameskoor Boekel

Ma

6

14.30

Natuurvereniging : met Ton Vogels in ‘t Trefpunt

Di

7

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

8

10.15

Gespreksgroep met bewoners en geestelijk verzorger
Alice Bremmer in het Vriendenhuis (zie uitnodiging)

Wo

8

14.30

Muziek : met De Groene Linde

Do

9

14.15

Schilderen met Odette in het Vriendenhuis

Do

9

14.30

Nieuwjaarsreceptie in ‘t Trefpunt en bekendmaking van het Boerenbruidspaar 2020

Vr

10

14.30

Spelcompetitie : 4e barak competitie

Za

11

14.30

Jukeboxmiddag : Gezellig samen dansen in ‘t Trefpunt

Ma

13

14.30

CeeJee Mode verkoop in ‘t Trefpunt

Di

14

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

15

10.00

Mannenclub!

Wo

15

14.30

Muziek : met Ad Goossens

Vr

17

14.30

Spelcompetitie : 5e barak competitie

Ma

20

14.30

Natuurvereniging : Filmmiddag over de natuur

Di

21

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

22

10.00

Barbershop : Een scheerbeleving voor de mannen in ‘t Trefpunt bij de Leestafel

Wo

22

14.30

Muziek : met Gezelligheidskoor Uden

Do

23

14.15

Schilderen met Odette in het Vriendenhuis

Vr

24

14.30

Spelcompetitie : 6e barak competitie

Za

25

14.30

Extra muziekmiddag : met Blaasorkest 40+

Di

28

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

29

14.30

Muziek : met Toontje Lager

Do

30

09.30

Thema ochtend : Gezonde Leefstijl (zie uitnodiging)

Vr

31

14.30

Quiz ‘Wie wit ‘t bitter’

 

Donderdag 9 januari bent u van harte welkom op de nieuwjaarsreceptie. Deze middag maken we ook het Boerenbruidspaar van 2020 bekend. U komt toch ook?!

 

Nieuw in 2020 : Elke 4e woensdagochtend van de maand is er voor de mannen een scheerbeleving. Laat deze ochtend je baard staan en kom naar de activiteit.

 

Op donderdag 30 januari van 09.00 - 12.00 uur wordt er een thema ochtend ‘Gezonde leefstijl’ georganiseerd. Dit is een activiteitenochtend waarbij Beweging, Voeding en Ontspanning centraal staat. U doet toch ook mee?!

 

Sint Petrus Boekel

Welzijn februari 2020

DAG

DATUM

TIJD

ACTIVITEIT

Za

1

15.00

Heilige Mis met dameskoor Boekel

Ma

3

14.30

Natuurvereniging : met Ton Vogels in ‘t Trefpunt

Di

4

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

5

14.30

Mannenclub

Wo

5

14.30

Muziek : met De Osse Notenkrakers

Do

6

14.15

Schilderen met Odette in het Vriendenhuis

Vr

7

08.30

Inloop ontbijtbuffet en daarna op de koffie met de Cliëntenraad

Vr

7

14.30

Spelcompetitie : 7e barak competitie

Za

8

14.00

Carnavalsmiddag met de Vliegenmeppers

Di

11

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

12

10.15

Gespreksgroep bewoners met Alice Bremmer in het Vriendenhuis

Wo

12

14.30

Muziek : met Ons Meezingkoor

Do

13

14.30

Boerenbruiloft met koffietafel (zie uitnodiging)

Vr

14

14.30

Spelcompetitie : 8e barak competitie

Za

15

14.30

Carnavalsmiddag met de Knöllekes

Ma

17

14.30

Natuurvereniging : Roofvogeldemonstratie in ‘t Trefpunt

Di

18

14.30

Kienen en aansluitend frietkraam open

Wo

19

10.00

Mannenclub

Wo

19

10.00

Barbershop : Een scheerbeleving voor de mannen

Wo

19

14.30

Muziek : met de Rogbloazers

Do

20

14.15

Schilderen met Odette in de bewegingsruimte

Vr

21

14.30

Carnavalsmiddag met Ministars

Ma

24

14.30

Carnavalsmiddag met muziek van SeniorenExpress

Di

25

14.30

Carnavals kienen met wat lekkers

Wo

26

14.30

Muziek : met Toon op z’n Brabants, aansluitend uitreiking askruisje voor Aswoensdag

Vr

28

14.30

Quiz ‘Wie wit ‘t bitter’