Dit is de activiteiten agenda van Sint Petru

Maandagochtend

 

09.30 - 10.30 uur

Fit terwijl u zit, groep 1

10.45 - 11.45 uur

Fit terwijl u zit, groep 2

10.00 - 11.30 uur

Begeleid fitness

10.00 - 16.30 uur

Dagprogramma voor ouderen zonder indicatie

10.15 - 11.30 uur

Geheugentraining

Maandagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Natuurvereniging (1e en 3e maandag)

Dinsdagochtend

 

10.00 - 12.00 uur

Begeleid fitness

10.00 - 11.30 uur

Kaarten maken

Dinsdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Kienen

16.15 - 17.30 uur

Frietkraam open

18.45 - 19.00 uur

Rozenhoedje bidden

Woensdagochtend

 

10.00 - 12.00 uur

Begeleid fitness

10.00 - 11.30 uur

Mannenclub (1e en 3e woensdag)

10.30 - 11.30 uur

Grootletterbibliotheek

Woensdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Muziekmiddag met live muziek

17.00 - 19.00 uur

Avond restaurant

Donderdagochtend

 

09.30 - 10.30 uur

Fit terwijl u zit, groep 1

10.45 - 11.45 uur

Fit terwijl u zit, groep 2

09.30 - 11.00 uur

Creatief bezig zijn

Donderdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Handwerk club

Vrijdag ochtend

 

10.00 - 11.30 uur

Begeleid fitness

Vrijdagmiddag

 

14.30 - 16.30 uur

Biljarten

14.30 - 16.30 uur

Spelcompetitie: sjoelen, poortjesbal of barak

 

Met droog weer elke maandag- en donderdagmiddag wandelen met bewoners vanaf 14.15 u. Verzamelen bij de grote lift. 

 

 

 

 
 

Weekschema activiteiten in Sint Petrus
juni 2021

 

 

 

 



Maandagochtend

 

09.30 - 10.15 uur

Fit terwijl u zit voor bewoners van afdeling Elstar in de beweegruimte

10.15 - 11.30 uur

Geheugentraining in het Vriendenhuis en op de afdeling

10.30 - 11.30 uur

Fit terwijl u zit op de gang van afdeling Sterappel

11.30 - 12.00 uur

Begeleid fitness voor bewoners van afdeling Bellefleur

 

 

Maandagmiddag

 

14.30 - 16.15 uur

Wandelen met bewoners en vrijwilligers

14.30 - 16.15 uur

Biljarten

14.30 - 16.15 uur

Natuurvereniging voor afdeling Elstar en Oogstappel in ’t Trefpunt (1e maandag van de maand)

Dinsdagochtend

 

09.00 - 10.30 uur

Biljartclub onder leiding van een vrijwilliger

09.00 - 11.00 uur

Kaarten maken in het Vriendenhuis

10.45 - 11.30 uur

Geheugentraining op afdeling Sterappel

Dinsdagmiddag

 

14.30 - 16.15 uur

Biljarten

14.30 - 16.00 uur

Kienen voor afdeling Elstar, Oogstappel en de Kloosterlaan in ‘t Trefpunt en voor Sterappel en Bellefleur op de afdeling

Woensdagochtend

 

09.30 - 11.00 uur

Scheerbeleving voor de mannen door barbier Jolanda in ‘t Trefpunt (4e woensdag van de maand)

10.00 - 11.00 uur

Groot letter bibliotheek (2e woensdag van de maand)

10.00 - 11.30 uur

Mannenclub in het Vriendenhuis (1e en 3e woensdag van de maand)

Woensdagmiddag

 

14.30 - 16.15 uur

Biljarten

14.30 - 16.15 uur

Muziekmiddag voor afdeling Elstar, Oogstappel en de Kloosterlaan in ‘t Trefpunt en voor Sterappel en Bellefleur op de afdeling

Donderdagochtend

 

09.30 - 10.30 uur

Fit terwijl u zit voor bewoners van de Kloosterlaan in de beweegruimte

10.45 - 11.30 uur

Fit terwijl u zit voor bewoners van afdeling Oogstappel in de beweegruimte

09.30 - 11.00 uur

Bloemschikken voor afdeling Elstar, Oogstappel en de Kloosterlaan in ’t Trefpunt

10.15 - 11.15 uur

Bloemschikken op afdeling Sterappel en Bellefleur

Donderdagmiddag

 

14.30 - 16.00 uur

Kaarten en rummikub voor afdeling Elstar, Oogstappel en de Kloosterlaan in ‘t Trefpunt

14.30 - 16.15 uur

Wandelen met bewoners en vrijwilligers

14.30 - 16.15 uur

Biljarten

Vrijdagochtend

 

09.00 - 12.00 uur

Begeleid fitness voor bewoners uit het huis en de Kloosterlaan in de fitnessruimte

Vrijdagmiddag

 

14.30 - 16.15 uur

Biljarten